Алгоритм участі в допороговій закупівлі

Катерина Плашенко
693
25 Березня 2021
Алгоритм участі в допороговій закупівлі
693
25 Березня 2021

Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. Отже, у разі, якщо вартість предмета закупівлі замовника на рік становить до 50 тисяч гривень, замовники можуть і доволі активно проводять допорогові закупівлі.

Які нормативно-правові акти регулюють допорогові закупівлі?

  1. Закон України «Про публічні закупівлі» (далі—Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.
  2. Інструкція про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі», затверджена наказом ДП «Прозорро» від 20.03.2019 № 10 (зі змінами) (далі — Інструкція) визначає порядок використання електронної системи закупівель під час здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в частині 3 статті 3 Закону, з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт для укладення договору, або оприлюднення звіту про укладені...
Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях