5 порад учасникам для перемоги в закупівлі (частина 1)

Лоліта Галайда
1308
6 Лютого 2020
СПЕЦВИПУСК
5 порад учасникам для перемоги в закупівлі (частина 1)
1308
6 Лютого 2020

Закону України «Про публічні закупівлі» уже понад  три з половиною роки. Здавалося б три роки — це час, за який учасники, мали б освоїти як тонкощі самого Закону, так і специфіку роботи електронної системи закупівель ProZorro. Однак, окрім  досвідчених учасників, є багато учасників, котрі тільки починають працювати з  замовниками. У цьому матеріалі, пропоную учасникам 5 важливих порад для перемоги в закупівлі  —  хтось пригадає, а хтось запам’ятає та буде застосовувати на практиці.

Відповідно  до п. 29  ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація (далі — ТД) — це документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється і затверджується замовником та оприлюднюється для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованих електронних майданчиках. Вимоги до ТД викладені у ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). У ТД замовник визначає свої вимоги до товару (послуги, роботи), які він має намір закупити, а також до постачальника предмета закупівлі:

  • технічні вимоги до предмета закупівлі;
  • критерії і механізм оцінки поданих пропозицій;
  • кваліфікаційні вимоги до потенційних постачальників разом з переліком документів на їх підтвердження;
  • проєкт договору про закупівлю.

Слід зазначити, що зміст, обсяг, та рівень складності конкретної документації обумовлюються специфікою та складом предмета закупівлі.

Вимоги до ТД викладені у ст....

Гід для новачків

Перші кроки до успішної участі в публічних закупівлях