У ProZorro відображається повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей протягом 24 годин!

Редакція
3461
28 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
У ProZorro відображається повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей протягом 24 годин!
3461
28 Травня 2020

Шановні замовники, інформуємо, що від сьогодні у ProZorro відображається завантажене замовником повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, які учасник повинен виправити протягом 24 годин.

Відповідно до ч. 16 ст 29 Закону України «Про публічні закупівлі» якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.

До сьогодні це повідомлення замовник міг завантажити на майданчик, але побачити його можна було лише замовнику в своєму особистому кабінеті, а також учаснику, якому таке повідомлення адресувалося, у електронній системі (ProZorro) даного повідомлення не було, тобто ніхто крім замовника та учасника його не міг побачити, що було не правильно, адже повідомлення повинно розміщуватися в електронній системі закупівель, відповідно бути відкритим для публічного доступу.

Інформуємо, що з сьогоднішнього дня в ProZorro відображається повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, яке замовник завантажив. Гарною новиною є те, що відображається повідомлення не лише у тих закупівлях в яких воно розміщувалося сьогодні, а й у тих, які розміщувалися раніше. Тож якщо ви завантажили повідомлення кілька днів тому,  усе-одно зможете його побачити у своїй закупівлі на ProZorro з датою його завантаження на майданчик.

Далі можете ознайомитися з прикладом розміщення повідомлення про виправлення в електронній системі:

З прикладами документів для проведення закупівель знайомтесь у розділі «Зразки документів»  там знаходиться багато корисної інформації (Приклад тендерної документації та додатків до неї, приклад оголошення з вимогами для спрощеної закупівлі усі приклади протоколів по прийнятим рішенням…) А також дану інформацію ми постійно оновлюємо з урахуванням змін законодавства.

24 години - другий шанс на перемогу

Усе про максимально ефективне застосування механізму «24 години» та досягнення перемоги