Постанова Кабміну від 02 березня 2022 р. № 176 про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 169

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу admin-ajax-1.png

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 02 березня 2022 р. № 176

Київ

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 169 “Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стануˮ такі зміни:

абзац третій підпункту 2 замінити абзацами такого змісту:

“для інших закупівель — рішенням органу управління державним майном суб’єкта господарювання державного сектору економіки; рішенням органу управління комунальним майном; рішенням відповідного органу управління суб’єкта господарювання, що провадить діяльність на об’єкті критичної інфраструктури з використанням майна комунального сектору економіки.

У разі коли Кабінет Міністрів України здійснює повноваження суб’єкта управління державним майном або загальних зборів суб’єкта господарювання державного сектору економіки, переліки та обсяги закупівель товарів робіт і послуг за поданням замовника погоджуються центральним органом виконавчої влади, який формує державну політику у відповідній сфері, в якій суб’єкт господарювання державного сектору економіки провадить свою діяльність згідно з метою, визначеною його установчими документами;ˮ;

підпункт 3 пункту 1 доповнити абзацом такого змісту:

“Дія цього підпункту не поширюється на договори, що укладені для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони. Такі договори оприлюднюються в електронній системі закупівель протягом 10 робочих днів після припинення чи скасування воєнного стану;ˮ.

           Прем’єр-міністр України                       Д. ШМИГАЛЬ