Увага, нагадування!

Редакція
3311
28 Січня 2021
Увага, нагадування!
3311
28 Січня 2021

Звичайно ж, хто вже відзвітувався, той великий молодець, але для тих, хто ще не впорався, та з метою уникнення адміністративних стягнень у зв’язку з пропущенням строків оприлюднення звіту про виконання договору про закупівлю вважаємо за необхідне зазначити наступне.

За редакцією Закону України «Про публічні закупівлі», що діє з 19.04.2020, уже 01.02.2021 спливає строк звітування про виконання договору про закупівлю, якщо у вас встановлений строк дії договору про закупівлю до 31.12.2020. Про особливості звітування про виконання договору про закупівлю читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статтях «Звітуємо про закупівлі 2020 року без помилок» та «Зручна таблиця зі строками звітування. Звітуймо разом!».

А на солоденьке у сьогоднішній пораді — публічний модуль аналітики BI ProZorro! Чому саме він? А тому що у шість кроків ви зможете наочно пересвідчитися, чи всі договори про закупівлю у вас прозвітовані.

Корок 1. Переходимо на сайт BI ProZorro та обираємо 12. Етапи закупівель (Рис. 1).

Рис.1

Крок 2. Далі Тендери/Лоти (2020-2021) (Рис. 2).

Рис.2

Крок 3. На листі «Тендери/Лоти», по-перше, у стовпчику «Процедура закупівлі» оберіть усі типи закупівель, за якими необхідно звітуватися про виконання договору про закупівлю, тобто всі закупівлі, крім: допорогових, Е-каталог, «процедура звітування про укладений договір». По-друге, тиснем Selections (Рис. 3).

Рис.3

Крок 4. На новому листі обов’язково ставимо галочку «Показати всі поля» / «Show fields» (в іншому випадку пошук не відбудеться). Далі в полі пошуку пишемо слово «згідно» та в полі, що з’явилося, «Дата закінчення дії договору (згідно з договором про закупівлю)» тиснем на лупу та вказуєм  31.12.2020 (Рис 4).

Для того щоб вибрати всі закупівлі, за якими були не оприлюднені звіти про виконання договору про закупівлю за час існування ProZorro, необхідно прописати «<=31.12.2020».

Рис.4

Після обрання дати система дозволить натиснути на галочку:

Рис.5

Крок 5. У рядку пошуку пишемо «версія 2». У стовпці «Підстатус договору (версія 2)» виберіть статус «Активний». Тиснем на галочку та виходимо з даної сторінки, натиснувши Selection (Рис. 6).

Рис.6

Крок 6. Фільтри ми з вами встановили. Залишився останній крок — обрати себе серед тисячі замовників за кодом ЄДРПОУ у графі «Організатор» (Рис. 7).

Рис.7

На попередньому скріні ми конкретного замовника не вказували,  не будемо навмання розкривати чиїсь секрети, але будьте обізнані та користуйтеся, пошук працює! Портал RADNUK.COM.UА поганому не навчить.

Звітування у закупівлях

Публікації, тематикою яких є питання щодо створення та розміщення замовниками інформації згідно Закону України «Про публічні закупівлі»

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО