Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг, як виняток

Редакція
1656
17 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг, як виняток
1656
17 Червня 2020

Зверніть увагу, відповідно до п. 5 ч. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі- Закон) зазначено, що придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендеру/спрощеної процедури.

Звертаємо вашу увагу, що застосувати дану норму, можливо лише в тому випадку, якщо закупівлю первинних робіт або послуг було укладено за результатами проведення тендеру чи спрощеної закупівлі.

Отже, у випадку, якщо первинний договір було укладено за результатами, припустимо, допорогової закупівлі (за попередньою редакцією Законом), або наприклад прямого договору, користуватися даною нормою для закупівлі додаткових аналогічних...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель