Відміна спрощеної оборонної закупівлі через відсутність учасників. Які документи вимагати при укладанні прямого договору

Катерина Плашенко
10635
23 Травня 2024
Відміна спрощеної оборонної закупівлі через відсутність учасників. Які документи вимагати при укладанні прямого договору
10635
23 Травня 2024

Відміна спрощеної закупівлі для оборонців та укладання прямого договору. Чи вимагати всі документи, які зазначені в оголошенні відміненої спрощеної закупівлі? Читайте далі.

Відповідно до п. 8 Особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2022 № 1275 (далі — Особливості № 1275), закупівлі товарів і послуг оборонного призначення, інших товарів і послуг для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони, вартість яких дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, робіт оборонного призначення та робіт для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у разі, коли їх вартість дорівнює або перевищує 1,5 млн гривень, можуть проводитись у порядку проведення спрощених закупівель, визначених Законом, в електронній системі закупівель.

Про спрощену оборонну закупівлю, вартісні межі, етапи проведення та детальний покроковий алгоритм дій державного замовника з урахуванням Особливостей № 1275 читайте у статті «Алгоритм проведення спрощеної закупівлі для оборонного замовника».

Відміна спрощеної закупівлі для оборонців через відсутність учасників

...
Оборонні закупівлі

Публікації, тематикою яких є особливості здійснення закупівель для потреб оборони з урахуванням окремого закону

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО