Внесення змін до тендерної документації: з чого почати та як обрахувати строки? (Частина 1)

Анастасія Маляренко
480
6 Лютого 2020
СПЕЦВИПУСК
Внесення змін до тендерної документації: з чого почати та як обрахувати строки? (Частина 1)
480
6 Лютого 2020

Усім замовникам відомо, що розроблення тендерної документації — справа не з простих. Цей процес доволі клопітливий, потребує достатньої кількості часу та відповідальності, адже саме правильно складена тендерна документація — запорука успішної процедури закупівлі. Але що робити замовникові, якщо на самому початку було упущено необхідні умови, через що тепер необхідно вносити зміни до тендерної документації? Кожен замовник хоча б раз у своїй роботі стикався з подібною проблемою. У даній статті ми розглянемо послідовність дій при внесенні змін до тендерної документації.

З чого почати, якщо виникла необхідність внесення змін до тендерної документації

Відповідно до ч. 2 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 680 від 13.04.2016 «Про затвердження примірної тендерної документації» замовник у будь-який час до завершення строку для подання тендерних пропозицій має право з власної ініціативи, за результатами звернень або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації.

У разі необхідності внесення змін до тендерної документації голова тендерного комітету обов’язково скликає засідання тендерного комітету, де обговорюють питання щодо їх внесення. Відповідно до Закону та наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 557 від 30.03.2016 «Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель