Посада в тендерній документації — формальність чи важливий факт?

Крістіна Бєлякова
807
17 Липня 2020
Посада в тендерній документації — формальність чи важливий факт?
807
17 Липня 2020

У зв’язку зі введенням у дію нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) збільшилась відповідальність замовників щодо складання тендерної документації. Відповідно до статті 164-14 Кодексу про адміністративні порушення в разі якщо тендерна документація складена не відповідно до вимог Закону, то таке порушення спричиняє накладення штрафу органом державного фінансового контролю на службових (посадових) осіб, уповноважену особу замовника в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1 700 грн). Тому замовники мають приділити особливу увагу складанню тендерної документації відповідно до Закону, щоб не здійснити порушення.

У даній публікації хочу звернути увагу на одну з частин тендерної документації, а саме на пункт 17 частини 2 статті 22 Закону, в якому зазначено, що в тендерній документації зазначають такі відомості: прізвище, ім’я та по батькові, посада та електронна адреса однієї чи кількох посадових осіб замовника, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками.

Норма Закону

Відповідно до частини 1 статті 22 Закону замовник безоплатно оприлюднює тендерну документацію разом з оголошенням про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель для загального доступу в результаті заповнення полів в електронній системі закупівель.

Також у частині 2 статі 22 Закону встановлено, які саме відомості повинні бути в тендерній документації. І як уже було зазначено вище, у частині 2 статті 22...

Тендерний комітет/уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель