Нотатки закупівельника: все для тестування уповноважених осіб

Ганна Довгая
1188
21 Травня 2021
Нотатки закупівельника: все для тестування уповноважених осіб
1188
21 Травня 2021

З приходом тепла до кожної особи, що планує здійснювати обов’язки уповноваженої з 01.01.2022, наближається ще й необхідність проходження тестування. Як зазначив генеральний директор ДП «Прозорро» в інтерв’ю «Василь Задворний про нововведення ProZorro та чого чекати закупівельній спільноті у 2021 році»:

«В ІІІ кварталі поточного року замовники зможуть складати тести і отримати відповідний запис на авторизованому електронному майданчику. Тобто тести будуть доступні для проходження вже з липня 2021 року».

Крім цього, як зауважила заступниця директора Департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономіки Тетяна Мішта у статті «Тестування уповноважених осіб — як це буде?»:

«Тестування полягатиме у наданні відповідей протягом однієї години на 50 запропонованих питань, які стосуються здійснення закупівель замовниками. Такі питання міститимуть чотири варіанти відповіді, один з яких є правильним. Якщо буде надано правильну відповідь на 30 та більше питань, особи вважатимуться такими, що склали тест.

Кількість спроб для складання тесту не буде обмеженою. Водночас пройти тестування повторно особа зможе не одразу. Планується, що така можливість з’являтиметься не раніше, ніж через три дні з моменту завершення попередньої спроби проходження тестування в електронній системі».

Важливо відзначити:

  1. очікується, що після затвердження переліку питань для проходження тестування уповноваженими особами його буде розміщено на офіційному сайті Мінекономіки, як Уповноваженого органу, для можливості ознайомлення та підготовки до тестування;
  2. у кожної уповноваженої особи має бути власний обліковий запис (кабінет) з відповідним записом про проходження нею тестування. З одного кабінету дві уповноважені особи працювати не зможуть.

Про способи призначення уповноважених осіб, їх права, функції та обов’язки дізнайтесь з безкоштовного відео від Академії Радник за посиланням.

Для підготовки до тестування рекомендуємо використовувати електронну книгу «Уповноважена особа». З нами вам нічого боятись!

Долучайтесь до обговорення усіх можливих закупівельних питань до телеграм-каналу «ПоРадник у сфері публічних закупівель» Група для обговорення

Тендерний комітет/уповноважена особа

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівельної діяльності замовника