Закупівля технічного нагляду на об’єктах будівництва та приклад технічної специфікації щодо цього

Юлія Соболь
803
5 Березня 2021
Закупівля технічного нагляду на об’єктах будівництва та приклад технічної специфікації щодо цього
803
5 Березня 2021

Закон України «Про архітектурну діяльність» (далі — Закон) визначає правові та організаційні засади здійснення, зокрема, технічного нагляду за будівництвом.

Відповідно до абзацу 12 частини 1 статті 1 Закону здійснення технічного нагляду за будівництвом об’єкта архітектури належить до інжинірингової діяльності у сфері будівництва.

Закон надає визначення терміна технічний нагляд — здійснення замовником контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю виконаних робіт та їх обсягами під час будівництва або зміни (у тому числі шляхом знесення) об’єкта містобудування (абзац 14 частини 1 статті 1 Закону).

Технічний нагляд забезпечується замовником та здійснюється особами, які мають відповідний кваліфікаційний сертифікат (частина 3 статті 11 Закону). Інженери з технічного нагляду — відповідальні виконавці, що мають виданий відповідно до законодавства Атестаційною архітектурно-будівельною комісією кваліфікаційний сертифікат.

Порядок проведення авторського і технічного наглядів установлюється Кабінетом Міністрів України. Механізм здійснення технічного нагляду під час будівництва визначається Порядком здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007 № 903.

Хто здійснює технічний нагляд

Технічний нагляд забезпечує замовник (забудовник) протягом усього періоду будівництва об’єкта з метою здійснення контролю за дотриманням проєктних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель