Внесення змін до тендерної документації: чого не треба робити

Редакція
2855
10 Листопада 2021
Внесення змін до тендерної документації: чого не треба робити
2855
10 Листопада 2021

Ще під час дії старої редакції Закону України «Про публічні закупівлі» було багато суперечок щодо обов’язку замовника у разі внесення змін до тендерної документації додатково відображати внесені зміни у вигляді закреслених даних. Чинна редакція Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) зазнала змін, але деякі замовники продовжують закреслювати дані, а дарма:

Редакція Закону до 19.04.2020

Чинна редакція Закону

Зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться. Положення тендерної документації, до яких вносяться зміни, відображаються у вигляді закреслених даних та повинні бути доступними для перегляду після внесення змін до тендерної документації.

Зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться.

З даного приводу є рішення Органу оскарження № 22420-р/пк-пз...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.