Шановні Замовники, ми розробили для Вас приклад Технічної специфікації відповідно до нової редакції Закону!

Редакція
3639
18 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Шановні Замовники, ми розробили для Вас приклад Технічної специфікації відповідно до нової редакції Закону!
3639
18 Червня 2020

Шановні колеги!

Ми знаємо, як важко замовникам прописувати необхідні технічні та якісні характеристики до предмета закупівлі та встановлювати вимоги щодо підтвердження відповідних характеристик, адже у кожного замовника свої потреби і при цьому необхідно також враховувати специфіку предмету закупівлі. Саме тому ми підготували для Вас приклад Технічної специфікації для закупівлі масла з якою Ви може ознайомитись на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Зразки документів».

Відповідно до пункту 33 частини 1 статті 1 Закону технічна специфікація до предмета закупівлі — встановлена замовником сукупність технічних умов, що визначають характеристики товару (товарів), послуги (послуг) або необхідні для виконання робіт щодо об’єкта будівництва, що можуть включати показники впливу на довкілля й клімат, особливості проектування (у тому числі щодо придатності для осіб із обмеженими фізичними можливостями), відповідності, продуктивності, ресурсоефективності, безпечності, процедури забезпечення якості, вимоги щодо найменування продукції, під яким вона продається, термінологію, символи, методику випробувань і тестування, вимоги до пакування, маркування й етикетування, інструкції для користувачів, технологічні процеси й технології виробництва на будь-яких етапах життєвого циклу робіт, товару чи послуги.

Крім того, технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 Закону, а саме замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.

Заходите на наш портал RADNUK.COM.UA, читайте корисні статті, слідкуйте за оновленнями та будьте у курсі закупівельних новин разом з нами.

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО