Оновлення в тендерній документації, які ви могли пропустити

Вікторія Романюк
2191
28 Серпня 2021
Оновлення в тендерній документації, які ви могли пропустити
2191
28 Серпня 2021

Не так давно, 26.06.2021, до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) було внесено ряд кардинальних (і не дуже) змін, які в обов’язковому порядку повинні врахувати замовники у своїх документах для проведення закупівель. Ми, звичайно ж, давно підготували та оновили тендерну документацію на порталі RADNUK.COM.UA, але враховуючи, що кожен замовник розробляє її під свої потреби, ми вирішили окремо акцентувати увагу на змінах, які потрібно врахувати для того, щоб увідповіднити тендерну документацію з вимогами чинного законодавства.

Вимоги, які можуть бути у вашій тендерній документації та які ви, можливо, ще не оновили, розглянемо в Таблиці.

Таблиця

Норма Закону, що зазнала змін

Було

Стало

Приклад вимоги

Частина 5 статті 22 Закону

Замовник не вимагає від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням електронного підпису.

Замовник не вимагає від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.