Документи, які підтверджують повноваження керівника. Чи достатньо відомостей з ЄДР?

Володимир Маркович
3254
21 Липня 2021
Документи, які підтверджують повноваження керівника. Чи достатньо відомостей з ЄДР?
3254
21 Липня 2021

Однією з обов’язкових вимог у тендерній документації / оголошенні про проведення спрощеної закупівлі є, зокрема, надання учасниками у складі тендерної пропозиції / пропозиції документів, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника щодо підпису документів, засвідчення копій документів тендерної пропозиції та договору про закупівлю за результатами процедури закупівлі / закупівлі.

Наприклад, якщо учасник — юридична особа, то учасники здебільшого надають такі документи, які підтверджують повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції / пропозиції:  

  • наказ про призначення керівника підприємства на посаду;
  • протокол (рішення) зборів засновників / виписка з протоколу зборів засновників з рішенням про призначення керівника;
  • довіреність на право підпису документів, засвідчення копій документів тендерної пропозиції / пропозиції та договору про закупівлю (у випадку підписання документів, засвідчення копій документів тендерної пропозиції / пропозиції та договору про закупівлю не керівником підприємства, а іншою особою);
  • статут або інший установчий документ зі змінами (у разі їх наявності);
  • паспорт особи (рідше вимагається, в основному для фізичних осіб).

Та чи повинні подаватися учасниками для підтвердження повноважень керівника юридичної особи виключно вказані документи, якщо вони передбачені в тендерній документації / оголошенні про проведення спрощеної закупівлі? Чи можуть учасники подавати інші документи для підтвердження повноважень керівника? Зокрема, при обов’язкову поданні учасником наказу та протоколу (рішення) у складі тендерної пропозиції / пропозиції, чи може...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.