Чи може замовник не передбачати залучення субпідрядника при закупівлі послуг?

Катерина Плашенко
4221
13 Червня 2024
Чи може замовник не передбачати залучення субпідрядника при закупівлі послуг?
4221
13 Червня 2024

Порядок залучення субпідрядників у закупівлях послуг — цікава тема для наших передплатників. Чи обов’язково при закупівлі послуг дозволяти учаснику залучати субпідрядника / співвиконавця? Чи можна в умовах тендерної документації на закупівлю послуг передбачити, що залучення субпідрядника не передбачено? Відповідь на ці питання читайте у статті.

Пунктом 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджені постановою Уряду від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), передбачено, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих особливостей.

Пункт 18 частини 2 статті 22 Закону зобов’язує замовника встановити вимогу в тендерній документації про зазначення учасником у тендерній пропозиції інформації (повне найменування та місцезнаходження) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника / співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю — у разі закупівлі робіт або послуг.

Порядок залучення субпідрядників у закупівлях послуг

...
Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО