Чи містить Перелік формальних помилок опис та приклади?

Редакція
603
21 Серпня 2020
СПЕЦВИПУСК
Чи містить Перелік формальних помилок опис та приклади?
603
21 Серпня 2020

На виконання частини першої статті 9 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон) Мінекономіки, як Уповноваженим органом у сфері публічних закупівель, розроблено та затверджено  Перелік формальних помилок (наказ Міністерства від 15.04.2020 № 710, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29.07.2020 за № 715/34998).

Рекомендуємо замовникам, під час складання та затвердження тендерної документації відповідно до вимог статті 22 Закону, враховувати положення наказу Мінекономіки від 15.04.2020 № 710 “Про затвердження Переліку формальних помилок”, оскільки перелік  містить опис та приклади формальних (несуттєвих) помилок, допущення яких учасниками не призведе до відхилення їх тендерних пропозицій.

Як правильно зазначити замовнику в тендерній документації опис та приклади формальних помилок можна переглянути в оновленій тендерній документації, що розроблена фахівцями групи компаній «Радник» на порталі RADNUK.COM.UA в розділі «Зразки документів», «Зразки документів замовникам» за посиланням.

З детальною інформацією щодо переліку формальних помилок читайте у статтях на порталі RADNUK.COM.UA:

Тендерна документація закупівель

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель