Чи є перелік формальних помилок вичерпний?

Ірина Биковська
1801
15 Серпня 2020
СПЕЦВИПУСК
Чи є перелік формальних помилок вичерпний?
1801
15 Серпня 2020

Питання від Редакції:

Доброго дня! Звертаємося із проханням розібратися із наступним питанням: чи є перелік формальних помилок, затверджений наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 710, вичерпним?

Відповідь експерта:

Відповідно до частини першої статті 9 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) у редакції, що діє з 19.04.2020, однією з основних функцій Уповноваженого органу у сфері закупівель є розроблення та затвердження переліку формальних помилок.

На виконання зазначеної норми Закону Мінекономіки, як Уповноваженим органом у сфері закупівель, було розроблено Перелік формальних помилок (далі – Перелік) та затверджено наказом Міністерства від 15.04.2020 № 710 “Про затвердження Переліку формальних помилок”, зареєстрованим  в Міністерстві юстиції України 29.07.2020 за № 715/34998.

Варто зазначити, що затверджений Перелік не є примірним, а отже є вичерпний. То ж замовникам під час складання та затвердження тендерної документації відповідно до статті 22 Закону слід враховувати положення наказу Мінекономіки від 15.04.2020 № 710 “Про затвердження Переліку формальних помилок”.

З метою забезпечення правильності формування тендерної документації відповідно до вимог Закону Фахівцями порталу RADNUK.COM.UA оновлено  приклад тендерної документації, що включає оновлений перелік формальних помилок згідно вимог Наказу та  доступний на порталі RADNUK.COM.UA в розділі «Зразки документів», «Зразки документів замовникам».

Замовникам  публічних закупівель слід пам’ятати, що передбачено штрафні санкції згідно статті 16414 КУпАП...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель