Чому назва предмета закупівлі по роботах повинна дослівно відповідати назві в експертному звіті?

Юлія Соболь
656
4 Червня 2021
Чому назва предмета закупівлі по роботах повинна дослівно відповідати назві в експертному звіті?
656
4 Червня 2021

Щоб навчитись уникати помилок, кожен з нас повинен визначитися, у чому сутність тієї чи іншої помилки — у незнанні чи в необачності особи? Краще вчімося на помилках інших, а в цій статті надамо правове підґрунтя твердження, що «назва предмета закупівлі = назві в експертному звіті». 

Слід відразу звернути особливу увагу й наголосити, що назва об’єкта будівництва не повинна змінюватися протягом будівництва. Неузгодженість назви об’єкта будівництва в документах впливає в подальшому на отримання дозвільних документів та забезпечення прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта органом державного архітектурно-будівельного контролю.

Наведемо декілька прикладів підстав для відмови у виданні дозволу за результатами розгляду матеріалів органу державного архітектурно-будівельного контролю, що подаються для отримання дозволів на виконання будівельних робіт:

  1. «назва об’єкта будівництва за проєктною документацією не відображає вид будівництва намірам забудови»;
  2. «назва об’єкта будівництва не відображає місце розташування об’єкта будівництва».

Тобто назва об’єкта будівництва — важливий аспект у здійсненні закупівлі робіт. Так, назва об’єкта будівництва офіційно вперше зазначається в містобудівних умовах та обмеженнях, які містять назву об’єкта будівництва, що повинна відображати вид будівництва та місце розташування об’єкта (пункт 1 частини 5 статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

Одночасно пункт 8 Порядку розроблення проєктної документації на будівництво об’єктів, затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального...

Тендерна документація

Публікації, що стосуються будь-яких питань розроблення, наповнення, зміни, оприлюднення, специфіки тендерної документації та ін.