ДП «Прозорро» повідомляє, що відтепер на картці закупівлі в електронній системі доступні ще чотири важливі документи у форматі PDF:
✅ Звіт про результати проведення процедури
✅ Звіт про договір про закупівлю
✅ Висновок про результати моніторингу процедури закупівлі
✅ Довідка НАЗК
ДП «Прозорро» пояснює такі зміни тим, що це черговий крок до повного переходу на оновлену платформу. ДП «Прозорро» й надалі додаватиме нові форми, щоб зробити користування порталом простішим і комфортнішим.
Поступово наближаючись до повної електронізації українських публічних закупівель, у замовників та учасників можуть виникати безліч запитань, зокрема щодо технічної реалізації нововведень на акредитованих майданчиках. Саме висвітленню цієї теми присвячений даний розділ.
Поступово наближаючись до повної електронізації українських публічних закупівель, у замовників та учасників можуть виникати безліч запитань, зокрема щодо технічної реалізації нововведень на акредитованих майданчиках. Саме висвітленню цієї теми присвячений даний розділ.
Підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів залишається одним із найпоширеніших способів перевірки кваліфікації учасників. Водночас саме вимоги до аналогічного договору часто
Схема й детальний алгоритм закупівель через електронний каталог Прозорро Маркет з урахуванням суттєвих змін, які набули чинності 01.07.2026, доступні в цій статті.
Сфера публічних закупівель продовжує змінюватися, тому для успішної роботи важливо постійно оновлювати знання та вдосконалювати практичні навички. Академія Радник пропонує
Питання читача Відповідь експерта Саме виникнення нової або додаткової потреби, а не отримання додаткового фінансування, може бути підставою для здійснення
Після визначення переможця закупівлі розслаблятися зарано. Саме на цьому етапі нерідко виникають ситуації, коли витяг про несудимість переможця не подано
Чергові зміни ошелешили спільноту, і ми вже отримали чимало запитань, наприклад: 35-ті зміни до Особливостей стосуються тільки закупівель «Юкрейн Фасіліті»?
З 04.08.2025 розширено перелік товарів, до яких потрібно застосовувати вимоги щодо локалізації. При цьому закупівлі насамперед проводяться відповідно до Особливостей здійснення публічних