Інтеграція ProZorro і SAP: крок до глобального ринку

Редакція
985
18 Березня 2021
Інтеграція ProZorro і SAP: крок до глобального ринку
985
18 Березня 2021

Співпраця з міжнародною компанією SAP — крок для збільшення кількості компаній у системі й можливість отримати нові міжнародні практики, напрацювання й експертизу, які так важливі для подальшого покращення бізнес-клімату в Україні.
Василь Задворний, генеральний директор ДП «Прозорро»

За офіційними даними ДП «Прозорро», інтеграція ProZorro і SAP (SAP Ariba) зніме цифрові бар’єри між українським і глобальним ринком (міжнародними компаніями).

SAP Ariba — це комплексний інструмент для підвищення ефективності закупівель та взаємодії з постачальниками через бізнес-мережу Ariba Network, яка є найбільшою у світі глобальною торговельною платформою. За допомогою цього електронного майданчика більше 4 млн постачальників щорічно здійснюють торгівлю з обігом понад 3 трлн доларів.

Тобто українські підприємства, які працюють на акредитованих електронних майданчиках, зможуть отримати доступ до закупівель компаній з різних країн світу через платформу SAP Ariba. У них з’явиться можливість запропонувати свою продукцію не лише на території України, а й спробувати себе в міжнародній торгівлі. У цьому сенсі SAP Ariba дуже демократична: правила реєстрації та роботи єдині для будь-яких компаній по всьому світу.

Як відзначив директор SAP Ukraine Максим Матяш: «…ми бачимо великий потенціал у виведенні українських постачальників на новий рівень зрілості. Відкривши для них можливості міжнародної мережі, ми надаємо їм змогу зростати й експортувати свою продукцію на нові ринки».

Додатково про SAP. Це один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки — рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій у цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (у тому числі й системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталому розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектору. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Технічна реалізація Прозорро для замовників

Поступово наближаючись до повної електронізації українських публічних закупівель, у замовників та учасників можуть виникати безліч запитань, зокрема щодо технічної реалізації нововведень на акредитованих майданчиках. Саме висвітленню цієї теми присвячений даний розділ.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО