Електронні протоколи в Прозорро — уже з листопада-2024

Ганна Довгая
2222
29 Жовтня 2024
Електронні протоколи в Прозорро — уже з листопада-2024
2222
29 Жовтня 2024

ДП «Прозорро» повідомляє, що на початку листопада 2024 року в системі з’явиться новий функціонал — автоматичне формування рішень уповноважених осіб у вигляді електронних протоколів.

Тож уже з листопада-2024 електронна система закупівель формуватиме електронні протоколи автоматично на підставі інформації та рішень уповноваженої особи, які вона приймає в системі. ДП «Прозорро» зазначає, що наразі формуватимуться системою такі електронні протоколи:

  • протокол затвердження річного плану закупівель;
  • ...
Технічна реалізація Прозорро для замовників

Поступово наближаючись до повної електронізації українських публічних закупівель, у замовників та учасників можуть виникати безліч запитань, зокрема щодо технічної реалізації нововведень на акредитованих майданчиках. Саме висвітленню цієї теми присвячений даний розділ.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО