Життєвий цикл документів з питань публічних закупівель

1017
27 Травня 2022

Ця книга тлумачить основні організаційно-правові засади життєвого циклу документів з питань публічних закупівель, зокрема оформлення, зберігання, архівування, знищення документів.

Насамперед про поняття, сутність та порядок формування документа читайте у статті Оформлення документа: стереотипи та вимоги. Закріпіть прочитане та дізнайтесь практику Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері закупівель у цій частині в статті «Оформлення документа: практика Органу оскарження».

Не менш корисним буде інформація щодо нових форм документів — електронної та одночасно електронної та паперової, які з’явилися у зв’язку з уведенням і постійним удосконаленням Закону України «Про публічні закупівлі». Оскільки поряд з існуванням документів на папері існує необхідність у їх оприлюдненні в електронній системі закупівель, з чим пов’язане міксування паперової та електронної форми документів, з’являються сумніви щодо оформлення, зберігання, архівування, знищення паперової форми документів, що стосуються публічних закупівель.

Зміст: