ДП «ПРОЗОРРО» про технічну можливість працювати в електронній системі без пройденого тестування

Ганна Довгая
544
11 Листопада 2021
ДП «ПРОЗОРРО» про технічну можливість працювати в електронній системі без пройденого тестування
544
11 Листопада 2021

Як зазначив Уповноважений орган з питань публічних закупівель у листі № 3304-0453806-06 від 11.11.2021, з 01.01.2022 уповноважена особа, яка не склала тест, не зможе в електронній системі закупівель проводити процедури закупівлі / спрощені закупівлі, тому замовникам для здійснення закупівельної діяльності необхідно вжити всіх заходів для своєчасного проходження уповноваженими особами тестування.

У статті «Чотири питання щодо тестування уповноважених осіб» ми з’ясували, що для здійснення закупівель, вартість яких є нижчою за 50 тис. гривень, замовник не зобов’язаний визначати уповноважену особу. Такі закупівлі може проводити інша особа, визначена відповідальною за оприлюднення звітів про договори, укладені без застосування електронної системи закупівель.

На особу, відповідальну виключно за закупівлі вартістю нижче 50 тис. гривень, вимоги частини 8 статті 11 Закону не поширюються. Така особа не зобов’язана проходити тестування. При цьому функціонал кабінету замовника для неї буде обмежений, і здійснювати спрощені закупівлі або процедури закупівель відповідальна особа не зможе.

Тож яким чином електронна система закупівель обмежить функціонал кабінету замовника, ми вирішили запитати у менеджера проєкту із цифрової трансформації Prozorro Андрія Баришполя. Відповіддю ділимось з вами:

«ДП “Прозорро” як адміністратор електронної системи публічних закупівель працює над зміною порядку роботи замовників на майданчиках системи. Так, на вимогу норм

Технічна реалізація ProZorro для замовників