ДП «Прозорро» повідомило про оновлення функціоналу звернень в електронній системі

Редакція
877
20 Березня 2024
ДП «Прозорро» повідомило про оновлення функціоналу звернень в електронній системі
877
20 Березня 2024

На офіційному сайті ДП «Прозорро» 15.03.2024 повідомлено, що в електронній системі закупівель буде оновлено функціонал звернень.

За інформацією ДП «Прозорро», у системі під час періоду уточнень

За інформацією ДП «Прозорро», у системі під час періоду уточнень

можна було поставити замовнику питання чи вимогу. Хоча в Законі передбачена просто можливість звернутись до замовника, і поділу на питання та вимоги немає. В системі ж із самого початку була реалізація двох функціоналів, які працювали, по суті, однаково, що часто плутало учасників.

залишиться тільки можливість подати «Звернення», у якому учасник зможе уточнити будь-що щодо умов закупівлі або попросити внести зміни до умов закупівлі.

При цьому всі строки на надання відповіді тощо залишаються незмінними.

Чи буде відображений у системі автор звернення? — ДП «Прозорро» повідомило, що в системі не буде відображатись автор звернення.

Чи зміниться функціонал подання вимог на етапі кваліфікації? — ДП «Прозорро» повідомило, що на етапі кваліфікації/прекваліфікації нічого не змінюється. Там функціонал подання вимог залишиться без змін.  Також там буде відображатись автор вимоги.

Нагадуємо, що кожен передплатник порталу Радник може завантажити шпаргалку щодо визначення предмета закупівлі та вільно користуватись електронною книгою «Особливості здійснення публічних закупівель на період дії воєнного стану та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»:

Технічна реалізація Прозорро для замовників

Поступово наближаючись до повної електронізації українських публічних закупівель, у замовників та учасників можуть виникати безліч запитань, зокрема щодо технічної реалізації нововведень на акредитованих майданчиках. Саме висвітленню цієї теми присвячений даний розділ.

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО