Субпідрядники/співвиконавці у новому законі

Лариса Шевчук
2190
23 Квітня 2020
Субпідрядники/співвиконавці у новому законі
2190
23 Квітня 2020

Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-IX в новій редакції було викладено Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 (далі — Закон), який вводиться в дію з 19 квітня 2020 року (крім розділу VI, який вводиться в дію з 19 жовтня 2020 року).

Новели правового регулювання, передбачені новою редакцією Закону, крім іншого, стосуються також і питань, пов’язаних із залученням учасниками субпідрядників/співвиконавців під час проведення процедур закупівель. У межах даної статті зупинимося на особливостях застосування положень статей 16 та 17 нової редакції Закону у випадках залучення учасником субпідрядників/співвиконавців до виконання робіт / надання послуг.

Субпідрядники/співвиконавці у закупівлях

Практика залучення учасниками субпідрядників/співвиконавців до виконання робіт чи надання послуг під час проведення торгів не є новою для української закупівельної сфери. Під час закупівель робіт і послуг замовники часто дозволяють, а учасники широко використовують можливості залучення субпідрядників/співвиконавців з метою використання їх матеріально-технічних, трудових і регуляторних спроможностей для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям та/або виконання спеціалізованих робіт чи послуг, які вимагають наявності специфічного обладнання чи матеріально-технічної бази, особливих компетентностей персоналу або ж спеціальних дозволів/ліцензії.

У той же час питання залучення субпідрядників/співвиконавців були недостатньо врегульовані Законом у...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель