«Старі» плани за «новим» Законом

Редакція
1088
24 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
«Старі» плани за «новим» Законом
1088
24 Червня 2020

Відповідно до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього.

При цьому, закупівля здійснюється саме відповідно до річного плану, який має відображати наявну потребу в закупівлі.

Звертаємо вашу увагу, що ч. 2 ст. 4 Закону передбачений вичерпний перелік інформації, яку замовник має обов’язково включити до річного плану, серед іншого, зокрема інформацію про місцезнаходження замовника та його категорію.

Отже, враховуючи норми нового Закону, замовникам варто переглянути свої плани та відкоригувати їх відповідно до оновленого законодавства, а саме у разі, якщо плани були оприлюднені до 18.04 (включно) і щодо них не були оголошені закупівлі, а потреба залишилась – такі плани потребують коригувань.

Також варто наголосити, що поняття «додаток до річного плану» в новому Законі відсутнє, що також слід враховувати при внесенні відповідних змін.

Таким чином,  при внесенні змін до позицій плану закупівель які були оголошені за старою редакцією Закону, замовник самостійно вирішує, як саме будуть вноситися зміни: шляхом скасування попереднього плану...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель