Розділ «Зразки документів» вже доповнено новим прикладом протокольного рішення уповноваженої особи відповідно до нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі».

Редакція
5092
11 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Розділ «Зразки документів» вже доповнено новим прикладом протокольного рішення уповноваженої особи відповідно до нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі».
5092
11 Червня 2020

Шановні колеги!

Ми дуже цінуємо наших клієнтів і завжди намагаємось допомогти їм у закупівельних питаннях. Саме тому з метою економії Вашого часу було розроблено приклад протокольного рішення уповноваженої особи про внесення змін до Тендерної документації відповідно до нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), який розміщено на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Зразки документів».

Відповідно до ч. 2 ст. 24 Закону замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше семи днів.

Оприлюднення змін до тендерної документації та роз’яснення до неї (у разі наявності), згідно з п. 3 ч. 1 ст. 10 Закону, у машинозчитувальному форматі здійснюється замовником самостійно протягом одного дня з дня прийняття рішення про їх внесення або надання роз’яснень. Кожне рішення замовника оформлюється протоколом із зазначенням дати прийняття рішення.

З усією актуальною інформацією щодо закупівельної діяльності можна ознайомитись на нашому порталі RADNUK.COM.UA. Заходьте, читайте корисні статті та слідкуйте за оновленнями, адже на наступному тижні ми підготували для Вас статтю щодо внесення змін до Тендерної документації в якій детально розглянемо дане питання.

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО