Як та згідно з чим розрахувати ціну тендерної пропозиції при участі в закупівлі робіт?

Ірина Олійник
971
20 Грудня 2021
Як та згідно з чим розрахувати ціну тендерної пропозиції при участі в закупівлі робіт?
971
20 Грудня 2021

Для відповіді на головне питання статті спочатку розберемо термінологію.

Відповідно до «Настанови з визначення вартості будівництва» договірна ціна — кошторис, яким визначається вартість будівельних робіт, узгоджена сторонами (замовником та підрядником) та обумовлена у договорі.

Згідно з Настановою з визначення вартості будівництва приблизний кошторис (динамічна договірна ціна) — кошторис, що підлягає уточненню у разі змінення поточних цін на ресурси, що враховані у договірній ціні, а також з інших підстав, визначених умовами договору.

Відповідно до Настанови з визначення вартості будівництва твердий кошторис (тверда договірна ціна) — кошторис, що може коригуватися лише в окремих випадках за згодою сторін у порядку, визначеному договором.

Визначення вартості будівництва при складанні ціни пропозиції учасника процедур закупівель

Ціна пропозиції учасника процедури закупівлі (договірна ціна) розраховується на підставі нормативної потреби в трудових і матеріально-технічних ресурсах, необхідних для здійснення проєктних рішень по об’єкту будівництва, та поточних цін на них або з використанням укрупнених показників вартості робіт, обсяги та види яких передбачені затвердженою проєктною документацією.

Для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін або затверджену проєктну документацію. Для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) окремих видів капітальних ремонтів замовник надає дефектний акт.

Договірна...

Закупівля робіт

Публікації, тематикою яких особливості здійснення закупівель робіт