НКРЕКП вкотре підвищила тарифи на природний газ

Редакція
1027
15 Квітня 2015
НКРЕКП вкотре підвищила тарифи на природний газ
1027
15 Квітня 2015

Лише в лютневому випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» на сторінці 39 ми писали про новий тариф на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, на рівні 5900,00 грн за 1000 м3, а наразі НКРЕКП вкотре постановила про чергове підвищення такого тарифу до 8900,00 грн за 1000 м3.

Тож, незважаючи на таке непередбачене підвищення, замовники мають застосовувати нові тарифи при здійсненні закупівель природного газу. Окрім цього, сторони мають право внести зміни до договору про закупівлю та підвищити ціну такого договору, посилаючись на нижче надруковану постанову НКРЕКП, на підставі пункту 7 частини 5 статті 40 Закону України «Про здійснення державних закупівель», а саме: у зв’язку зі зміною регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю.

Далі — повний текст коментованої постанови.

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
26.02.2015                   № 226
Київ
Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів

Відповідно до пункту 6 частини третьої статті 4 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», підпункту 7 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року № 715, постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2006 року № 605 «Деякі питання діяльності Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (зі змінами) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Установити граничний (максимальний) рівень ціни на природний газ, що реалізується установам та організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, — 8900,00 грн за 1000 м3 (без урахування податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється у розмірі 2 відсотків, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом).
  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 29 січня 2015 року № 80 «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів».
  3. Ця постанова набирає чинності з 01 березня 2015 року.

    В. о. Голови Комісії 
    Д. Вовк

ПОГОДЖЕНО:

Міністр економічного розвитку
і торгівлі України
А. Абромавичус


Примітка: тариф на природний газ може бути змінено. Для отримання актуальної офіційної інформації рекомендуємо перейти за посиланням http://www.nerc.gov.ua/?id=13802 на веб-сайт НКРЕКП.

Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу