НКРЕКП установила новий тариф на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів

Редакція
2522
10 Лютого 2015
НКРЕКП установила новий тариф на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів
2522
10 Лютого 2015

Даною постановою Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП) підвищила максимальний рівень ціни на природний газ до 5900,00 грн без ПДВ за 1000 м3 для замовників, які фінансуються з бюджетних коштів.

Скоріше за все, таке підвищення є першим, але не є останнім у цьому році, з огляду на те, що в першому кварталі 2015 року НКРЕКП має здійснити перегляд цін на природний газ для споживачів.

Такі заходи будуть здійснені регулятором з метою зменшення дефіциту НАК «Нафтогаз України» і забезпечення Кабміном фінансування в повному обсязі пільг і субсидій для населення. Відповідна норма закріплена законом про Державний бюджет України на 2015 рік, що опублікований у газеті «Голос України» від 31 грудня 2014 року.

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
ПОСТАНОВА
26.12.2014                   № 1042
Київ
Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів

Відповідно до пункту 6 частини третьої статті 4 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», підпункту 7 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року № 715, постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2006 року № 605 «Деякі питання діяльності Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (зі змінами) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Установити граничний (максимальний) рівень ціни на природний газ, що реалізується установам та організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, — 5900,00 грн за 1000 м3 (без урахування податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється у розмірі 2 відсотків, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом).
  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 28 листопада 2014 року № 425 «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів».
  3. Ця постанова набирає чинності з 01 січня 2015 року.

В. о. Голови Комісії                                                                
Ю. Ковалів
ПОГОДЖЕНО:
Міністр економічного розвитку
і торгівлі України                                                                     
А. Абромавичус

Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО