Мінекономрозвитку погоджено новий тариф на закупівлю природного газу

Редакція
1668
20 Листопада 2014
Мінекономрозвитку погоджено новий тариф на закупівлю природного газу
1668
20 Листопада 2014

Наразі процес переговорів між Україною та Російською Федерацією за посередництва представників членів Європейського Союзу стосовно постачання газу перебуває в активній фазі і йде до позитивного результату, що обіцяє наявність необхідної кількості блакитного палива за лояльною ціною.

Проте такі позитивні домовленості аж ніяк не вплинули на рішення НКРЕКП стосовно підвищення ціни за кубічний метр газу. Тож відповідно до постанови від 31.10.2014 № 224 НКРЕКП постановила установити максимальний рівень ціни на природний газ на рівні 5100,00 грн за 1000 м3. При цьому така ціна визначена без урахування ПДВ і тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу.

Таке рішення НКРЕКП погоджено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.                

Нові тарифи мають застосовуватися з 1 листопада 2014 року.


НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ 
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ 

ПОСТАНОВА 
31.10.2014 № 224 
Київ 

Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів

Відповідно до пункту 6 частини третьої статті 4 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу», підпункту 7 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 10 вересня 2014 року № 715, постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2006 року № 605 «Деякі питання діяльності Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» (зі змінами) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,

ПОСТАНОВЛЯЄ: 
1. Установити граничний (максимальний) рівень ціни на природний газ, що реалізується установам та організаціям, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів, – 5100,00 грн за 1000 м3 (без урахування податку на додану вартість, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється у розмірі 2 відсотків, тарифів на послуги з транспортування, розподілу і постачання природного газу за регульованим тарифом). 

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 30 вересня 2014 року № 55 «Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів». 

3. Ця постанова набирає чинності з 01 листопада 2014 року. 

Голова Комісії В. Демчишин 

ПОГОДЖЕНО: 

В. о. Міністра економічного
розвитку і торгівлі України                  

В. Пятницький

Природний газ

Публікації, тематикою яких є особливості організації закупівель природного газу

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО