Працюємо для Вас – оновлений приклад Оголошення спрощеної закупівлі та приклад Тендерної документації відповідно до нової редакції Закону вже на порталі RADNUK.COM.UA

Редакція
6298
4 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Працюємо для Вас – оновлений приклад Оголошення спрощеної закупівлі та приклад Тендерної документації відповідно до нової редакції Закону вже на порталі RADNUK.COM.UA
6298
4 Червня 2020

Шановні колеги!

Основною метою здійснення будь якої закупівлі є придбання необхідного товару, роботи чи послуги при цьому дотримуючись всіх вимог встановлених Законом України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Саме тому для Вас було розроблено оновлений приклад Оголошення для здійснення спрощеної закупівлі та Тендерної документації де враховано можливість перерахунку ціни пропозиції/тендерної пропозиції учасника в бік зменшення без зменшення обсягів закупівлі, а також наведено приклад порядку укладення договору.

Відповідно до частини 15 статті 14 Закону замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю.

Відповідно до частини 6 статті 33 Закону замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі.

Виходячи зі змісту наведених норм Закону, саме на замовникові лежить обов’язок організації процесу підписання договору і належна організація даного процесу дозволить убезпечити замовника від можливих негативних наслідків. Тому в Оголошенні спрощеної закупівлі та Тендерній документації необхідно передбачити як саме буде укладатися договір про закупівлю.

Крім того, відповідно до частини 4 статті 41 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції/пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції/пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Алгоритм перерахунку ціни в бік зменшення також варто прописати в Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та Тендерній документації.

Задля полегшення Вашої закупівельної діяльності було розроблено оновлений приклад Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та приклад Тендерної документації з урахуванням алгоритмів порядку укладення договору та перерахунку ціни відповідно до нової редакції Закону, які розміщено на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Зразки документів».

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки