Визначення аналогічного договору

Анна Селютіна
983
17 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Визначення аналогічного договору
983
17 Травня 2020
Оголошення № UA-2020-03-04-001312-c. Рішення № 8996-р/пк-пз від 08.05.2020 року

Вимога тендерної документації:

Відповідно до пункту 3 додатку 1 Документації учасником надається довідка у довільній формі про виконання учасником аналогічного договору генерального підряду капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення (виконання робіт з капітального ремонту клас наслідків СС-1, СС-2 за 2016-2019 роки, яка повинна включати інформацію про основних замовників (покупців) (із зазначенням їх найменування, адреси, та контактних телефонів), предмета закупівлі, обсягу (у кількісному або вартісному виразі) та стану належного виконання договору(ів) стосовно якості і строків. Примітка: до об’єктів соціально-культурного призначення належать: житлові будинки, школи, дитячі садочки, об’єкти освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури та спорту, туризму, мистецтва, преси, телебачення, радіомовлення, видавничої справи; санаторно-курортні заклади, будинки і табори відпочинку, профілакторії; інші об’єкти, призначені для задоволення соціальних та культурних потреб громадян.

Позиція скаржника:

Скаржник зазначає, що у складі Пропозиції Переможця договори, які надані як аналогічні, не відповідають вимогам в частині аналогічних робіт – роботи, зазначені в довідці, є капітальний ремонт проїзної частини та капітальний ремонт дорожнього покриття.(покриття шосе, доріг).

Позиція органу оскарження:

У складі Пропозиції Переможця у файлі “Аналогічний договір.pdf” містяться, зокрема:

  • договір від 09.08.2019 № 53  щодо капітального ремонту проїзної частини.
  • договір від 08.08.2019 № 52 щодо капітального ремонту дорожнього покриття проїзної частини.

Тобто, Переможцем у складі тендерної пропозиції надано аналогічні договори щодо капітального ремонту проїзної частини та капітального ремонту дорожнього покриття всупереч вимозі щодо надання аналогічних договорів щодо капітального ремонту об’єктів соціально-культурного призначення. Враховуючи наведене, Пропозиція Переможця не відповідала умовам Документації в цій частині.

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель