Щодо зазначення строку поставки продукції

Редакція
1418
25 Грудня 2019
Щодо зазначення строку поставки продукції
1418
25 Грудня 2019

Номер рішення та оголошення про закупівлю*: рішення № 13755-р/пк-пз від 26.09.2019, оголошення № UA-2019-08-01-000799-c

Вимога тендерної документації

Відповідно до пункту 3.2 розділу 3 документації пропозиція, яку подає учасник процедури закупівлі, повинна містити, зокрема, цінову пропозицію на участь за формою згідно з додатком 3 документації. Додаток 3 документації містить форму «Цінова пропозиція», в якій передбачено, зокрема, «строк поставки продукції — ______календарних днів (зазначається учасником, але не більше 30 календарних днів з дати надання рознарядки)».

Позиція скаржника

Скаржник зазначає, що учасник у складі пропозиції надав цінову пропозицію, в якій зазначено, що строк поставки продукції — 300 календарних днів.

Позиція замовника

Замовник повідомляє, що до вказаного недоліку можна застосувати формальність помилки, оскільки пунктом 5.2 документації передбачено, що зазначення неповного переліку інформації в певному документі, усупереч вимогам документації, може вважатись формальною помилкою, у разі якщо така інформація повністю відображена в іншому документі, наданому в складі пропозиції учасника. Замовник зазначає, що переможець надав інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, в які вказаний строк постачання протягом 30 календарних днів.

Позиція органу оскарження

У складі пропозиції переможця міститься, зокрема, форма «Цінова пропозиція» (файли «ЦП 1.pdf» та «ЦП 2.pdf»), в якій зазначено, зокрема, строк поставки продукції — 300 календарних днів, що не відповідає умовам документації в цій частині. Виходячи з наведеного, пропозиція переможця не відповідала умовам документації в цій частині.

Примітки
* Звертаємо увагу читачів! За номером оголошення про закупівлю ви можете на вебпорталі prozorro.gov.ua переглянути обставини справи та повний текст рішення Колегії.
** Тут і далі йдеться про Закон України «Про публічні закупівлі». 
Практика АМКУ

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання