Щодо надання документів у форматі RAR

Анна Селютіна
697
26 Грудня 2019
Щодо надання документів у форматі RAR
697
26 Грудня 2019

Номер рішення та оголошення про закупівлю*: рішення № 11440-р/пк-пз від 19.08.2019, оголошення № UA-2019-07-04-001828-a

Вимога тендерної документації

Документи, що входять до складу тендерної пропозиції (завантажують при поданні) повинні бути скановані й розташовані послідовно один за одним таким чином, щоб зміст окремого документа не розривався. Документи повинні бути скановані кольоровим сканером та подані одним або декількома файлами у форматі pdf без графічно-комп’ютерного редагування. Розмір файла не повинен перевищувати 45Mb.

Позиція скаржника

Відповідно до протоколу уповноваженої особи замовника від 26.07.2019 № 42/2 пропозиція скаржника була відхилена на такій підставі: «Учасником завантажено на Рrozorro більшу кількість документів у форматі “rаr”, що в свою чергу порушує вищезазначені вимоги тендерної документації».

Скаржник — приватне підприємство «ЯЛИК» — зазначає, що воно надало всі необхідні документи для участі в даній процедурі закупівлі відповідно до вимог документації, а підстава, на яку посилається замовник торгів для відхилення пропозиції учасника, є необґрунтованою та незаконною, що підтверджує викладене далі.

Надання ПП «ЯЛИК» електронного документав складі пропозиції не у форматі pdf, а у форматі rаr не є суттєвою помилкою та не може бути підставою для відхилення пропозиції ПП «ЯЛИК», оскільки такий електронний документ містить у собі певну інформацію, дані, відомості, подані ПП «ЯЛИК» у складі своєї пропозиції. Дані документи, надані...

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання