Що робити, якщо Ви не згодні усувати невідповідності протягом 24 годин, виявлені замовником?

Ганна Довгая
1172
27 Вересня 2020
Що робити, якщо Ви не згодні усувати невідповідності протягом 24 годин, виявлені замовником?
1172
27 Вересня 2020
Рішення № 16638-р/пк-пз від 03.09.2020, оголошення № UA-2020-07-06-004160-b

Підстава для відхилення Скаржника.

Абзац 5 пункту 1 частини 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами), а саме: не виправлені виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей.

Позиція Скаржника.

Скаржник вважає, що ним порушень не допущено, вимогу документації щодо надання інформації виконано повністю. Надати для усунення невідповідностей додаткову довідку не було підстав, оскільки всю необхідну та повну інформацію було надано в Пропозиції.

Позиція Замовника.

Замовник у поясненнях зазначає, що учасником ТОВ «М…» не надано інформації про наявність складських приміщень і їх приналежність (власне, орендоване, інші підстави). При наявності орендованих складських приміщень учасник повинен надати діючий договір оренди.

Після чого Учаснику було надано в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей протягом 24 годин. Проте Учасник не виправив виявлені Замовником після розкриття пропозицій невідповідностей в інформації, що подані ним у своїй пропозиції, протягом 24...

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання