Режим онлайн під час розгляду скарг з публічних закупівель

Ольга Піщанська
1086
1 Вересня 2021
Режим онлайн під час розгляду скарг з публічних закупівель
1086
1 Вересня 2021

Інтерв’ю підготувала заступник головного редактора
журналу “Радник в сфері державних закупівель” Ганна Довга

На виконання пункту 11 частини 3 статті 7 Закону України «Про Антимонопольний комітет України», статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» Антимонопольним комітетом України прийнято розпорядження від 09.02.2021 № 3-рп, яким затверджено Порядок участі суб’єкта оскарження та замовника в розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу.

Порядок визначає процедуру участі суб’єкта оскарження (скаржника) та замовника в розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу (онлайн) відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Щодо розгляду скарг з публічних закупівель Колегією в режимі онлайн допоможе розібратися голова АМКУ Ольга Піщанська.

  • Ольго, вітаємо!У разі волевиявлення скаржника / замовника про проведення розгляду скарги в режимі онлайн за допомогою телекомунікаційних систем необхідно подати до Органу оскарження відповідну заяву. Які вимоги та обов’язкові реквізити такої заяви? Чи буде підставою для відмови в участі у засіданні надання сканованого документа?
  • Вітаю! Нормативне врегулювання порядку участі в розгляді скарги шляхом застосування телекомунікаційних систем в інтерактивному режимі реального часу відображене у Законі України «Про публічні закупівлі» та Порядку участі суб’єкта оскарження та замовника в розгляді скарги...
Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання