Паперові та електронні документи переможця процедури закупівлі за рішенням АМКУ

Ганна Довгая
613
15 Лютого 2021
Паперові та електронні документи переможця процедури закупівлі за рішенням АМКУ
613
15 Лютого 2021
Рішення № 921-р/пк-пз від 19.01.2021, оголошення № UA-2020-12-10-012943-c

Скаржник повідомляє про порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі та просить, зокрема, зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення переможця.

Позиція скаржника

У складі тендерної пропозиції переможця закупівлі не було надано жодного підтвердження відсутності підстав згідно з пунктом 12 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Скаржник зазначає, що звернувся з вимогою до замовника, у якій вказувались вищеперераховані порушення та вимагалось дискваліфікувати переможця процедури закупівлі. 05.01.2021 замовник надав відповідь на вимогу, у якій вказано, що переможець закупівлі у зв’язку з технічними причинами не завантажив вищевказані довідки в електронну систему закупівель у складі тендерної пропозиції і надав їх замовнику в паперовому вигляді.

Замовником у додатку 2 документації було визначено спосіб документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, шляхом надання ряду документів процедури закупівлі через електронну систему закупівель.

Тобто замовником у документації було визначено вичерпний перелікдокументів, які учасники процедури закупівлі повинні надати замовнику...

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель