Недотримання чіткого строку забезпечення тендерної пропозиції, чи підстава для відхилення?

Анна Селютіна
533
7 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Недотримання чіткого строку забезпечення тендерної пропозиції, чи підстава для відхилення?
533
7 Червня 2020
Рішення від 20.05.2020 року № 9914, оголошення № UA-2020-03-06-000744-b

Вимога  тендерної документації:

Відповідно до пункту 2 розділу 3 Документації учасник торгів для забезпечення виконання зобов’язань, які виникають у зв’язку з поданням тендерної пропозиції надає забезпечення тендерної пропозиції у формі Банківської гарантії або гарантії, виданої страховою компанією. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції – 120 календарних днів, враховуючи дату, яка відповідає кінцевому строку подання тендерної пропозиції.

Позиція скаржника:

Скаржник не погоджується з рішенням Замовника щодо допущення до аукціону Пропозиції ТОВ “Х” з наступних підстав. Скаржник зазначає, що у складі Пропозиції учасник надав страхову гарантію від 07.04.2020 номер сертифікату 1070898. Зі змісту умов цієї гарантії вона діє протягом 120 календарних днів з 13.04.2020 по 11.08.2020 включно. Проте зазначений період становить не 120, а 121 день, що не відповідає умовам Документації.

Позиція замовника:

Замовник зазначає, що обмежень щодо більш тривалого строку дії забезпечення тендерної пропозиції Документацією не встановлено.

Позиція органу оскарження:

У складі Пропозиції ТОВ “Х” міститься (файл ” Страхова гарантія 1070898 КГХ АЕС перенос 13.04.20.pdf”), зокрема, страхова гарантія від 07.04.2020 № 1070898, в якій зазначено, що...

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель