Фізико-хімічні показники природного газу

Ганна Довгая
1593
22 Листопада 2020
Фізико-хімічні показники природного газу
1593
22 Листопада 2020

Нехай вас не лякає назва цієї статті, нижче розглянемо, яку норму не варто включати до складу тендерної документації на основі

 Рішення АМКУ від 14.08.2020 № 15577-р/пк-пз, оголошення № UA-2020-07-08-003815-c.

Скаржник повідомляє про порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі, зокрема, невиконання рішення Органу оскарження, та просить зобов’язати замовника внести зміни до тендерної документації.

Вимога тендерної документації

Згідно з пунктом 1 розділу 3 документації учасники підтверджують якість газу, що постачатиметься до об’єктів замовника, шляхом завантаження паспортів фізико-хімічних показників природного газу за відповідними маршрутами системи ГТС за місцезнаходженням об’єктів замовника, що зазначаються в додатку 3 до документації, з підписами відповідальних посадових осіб оператора ГТС, виданих не більше місячної давнини відносно дати подання тендерної пропозиції.

Позиція скаржника

ТОВ «Г» зазначає, що з вищевикладеного випливає, що паспорт повинен бути виданий на території Закарпатської області. Відповідно до наведеної інформації, яка міститься на офіційному сайті Оператора газотранспортної системи України, здійснює транспортування природного газу для споживачів України від різних постачальників газу українського походження, що поступає до магістральних газопроводів ОГС від газовидобувних компаній: ПАТ «Укргазвидобування», ПАТ «Укрнафта», приватних видобувних компаній.

При прийманні...

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання