Чи правомірне відхилення учасника за надання інформації про 1 працівника?

Анна Селютіна
727
10 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Чи правомірне відхилення учасника за надання інформації про 1 працівника?
727
10 Травня 2020
Оголошення № UA-2020-03-17-002679-b. Рішення № № 8537-р/пк-пз від 04.05.2020 року

Вимога тендерної документації

Відповідно до пункту 5 додатку 1 Документації учасником надаються довідки на підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, зокрема, про наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для вчасного та якісного виконання поставки Товару, що є предметом даної закупівлі.

Позиція скаржника:
Скаржник зазначає, що відповідно до умов Документації учасник повинен вказати у довідці щонайменше двох працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. У складі Пропозиції Переможця міститься, зокрема, довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації, в якій зазначена інформація лише щодо однієї особи (працівника), що не відповідає умовам Документації в цій частині.

Позиція органу оскарження:
Документація не містить окремих вимог до переліку та кількості працівників, тому Переможець не порушив умови Документації в цій частині, у зв’язку з чим відсутні підстави для задоволення Скарги в цій частині.

Коментар редакції:
Враховуючи вищевикладене, можемо дійти висновку, що замовник має передбачити в тендерній документації конкретну вимогу щодо кількості працівників у разі наявності такої потреби, наприклад:...

Практика оскарження закупівель

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель