Беззворотність скарги чи як АМКУ зобов’язало відмінити переговорну процедуру

Ганна Довгая
2121
13 Вересня 2020
Беззворотність скарги чи як АМКУ зобов’язало відмінити переговорну процедуру
2121
13 Вересня 2020
Рішення № 13359-р/пк-пз від 09.07.2020, оголошення № UA-2020-06-19-007287-c 

24 червня 2020 року подано скаргу щодо порушення замовником законодавства та неправомірного застосування переговорної процедури закупівлі.

Скаржник 26.06.2020 надав додаткові пояснення по суті Скарги, в яких повідомляв, що у нього відпала необхідність оскарження процедури закупівлі, повідомляє про відкликання Скарги та просить залишити Скаргу без розгляду.

Рішенням Колегії від 30.06.2020 № 12678-р/пк-пз скарга була прийнята до розгляду. Слід зазначити, що Закон, зокрема, стаття 18 Закону не передбачає можливість відкликання скарги та, відповідно, не передбачає можливості залишення скарги без розгляду у зв’язку з її відкликанням.

У ході розгляду Скарги, інформації, одержаної за Скаргою, та інформації, розміщеної в електронній системі закупівель, встановлено в діях Замовника під час проведення зазначеної переговорної процедури закупівлі порушення, а саме – безпідставне застосування процедури закупівлі, які вплинули на об’єктивність визначення переможця процедури закупівлі та які неможливо усунути через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель, що є підставою для відміни процедури закупівлі у відповідності до вимог частини восьмої статті 40 Закону.

Враховуючи викладене адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель зобов’язала Замовника відмінити процедуру закупівлі.

З практикою оскарження ознайомтесь на порталі RADNUK.COM.UA в статтях:

  • «Оформлення скарг або як захисти себе від дискримінаційних вимог замовника і зберегти кошти за подання скарги»;
  • «Покрокова інструкція проведення плати за подання скарги за новим Законом»;
  • «Внесення плати за подання скарги. На що особливо слід звернути увагу учасникам-нерезидентам»;
  • «Оскаржуємо по-старому та по-новому, прийнято нові розміри та порядок здійснення оплати за скарги».

Залишайтесь з порталом RADNUK.COM.UA ми знайдемо для Вас надійні та корисні рішення Уповноваженого органу, тим самим забезпечите себе від прийняття помилкових рішень. Оберіть для себе зручний тариф зі знижкою.

Практика АМКУ

Публікації щодо результатів розгляду скарг органом оскарження (Антимонопольний комітет України), зокрема, новини практики оскарження, приклади, коментарі, особливості, судова практика з цього питання

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО