Порядок завершення процедур закупівель, розпочатих до введення в дію нової редакції Закону, та оголошення нових

Анастасія Маляренко
1405
22 Квітня 2020
СПЕЦВИПУСК
Порядок завершення процедур закупівель, розпочатих до введення в дію нової редакції Закону, та оголошення нових
1405
22 Квітня 2020

Всім вже відомо, що 19.04.2019 — перший день, коли діють нові правила придбання товарів, робіт і послуг замовниками в розумінні Закону, тобто нова редакція Закону України «Про публічні закупівлі»

Відповідно до ч. 5 розділу 10 Закону в новій редакції «Прикінцеві та перехідні положення» процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону. Таким чином, якщо замовник розпочав процедуру закупівлі та розмістив відповідне оголошення до 18.04.2020 включно, то проведення такої закупівлі (внесення змін, розгляд скарг та звернень, розгляд та оцінка тендерних пропозицій, підписання договору про закупівлю та його виконання тощо) відбуватиметься згідно з положеннями Закону в поточній редакції, а не в новій редакції. Про такі особливості, визначені законодавцем у Законі в новій редакції, варто пам’ятати всім без винятку замовникам та учасникам.

Отже, якщо замовник запланував закупівлю в річному плані, однак з якихось причин не встиг оголосити процедуру закупівлі раніше 19.04.2020, то подальше оголошення такої закупівлі відбувається відповідно до вимог Закону в новій редакції. Замовники й учасники мають зважати на зазначені дати, оскільки ті чітко вказують, які правила «старого» чи «нового» Закону діють.

Більше інформації з даного питання читайте на нашому порталі radnuk.com.ua, за

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель