Трактори за 3-ою цифрою та 99999999-9 не купуємо

Крістіна Бєлякова
1031
4 Січня 2022
Трактори за 3-ою цифрою та 99999999-9 не купуємо
1031
4 Січня 2022

Не буває безвихідних ситуацій. Бувають ситуації,
вихід з яких не влаштовує тебе або інших.

Дана стаття допоможе замовнику розгадати ребус: як правильно купити трактор, якщо за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник є тільки третя цифра? У цій публікації розглянемо приклади моніторингів по тракторах та надамо рекомендації щодо визначення предмета закупівлі.

Щоб визначити, як купувати товари відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), розглянемо Порядок визначення предмета закупівлі, в пункті 3 Розділу I якого встановлено, що предмет закупівлі товарів визначається замовником згідно з пунктом 34 частини 1 статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.

Також відповідно до пункту 5 Розділу I Порядку визначення предмета закупівлі замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої — восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, обсягом, номенклатурою, місцем поставки товарів.

Так виглядає CPV-код, який найбільше відповідає закупівлі тракторів (рисунок):

Рисунок

Але за третьою цифрою визначити не можемо, оскільки, як вище було зазначено, предмет закупівлі товарів визначається замовником за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника....

Планування закупівель

Публікації щодо особливостей планування надпорогових та допорогових закупівель