Проблема не зникла! У ProZorro плани закупівель можуть відображатися некоректно або не повністю

Редакція
1926
24 Лютого 2021
Проблема не зникла! У ProZorro плани закупівель можуть відображатися некоректно або не повністю
1926
24 Лютого 2021

09.02.2021 на офіційному сайті ДП «Прозорро» було оприлюднено новину: «4 лютого, починаючи приблизно з 09.00 плани закупівель відображаються некоректно або не в повній мірі. Це означає, що плани закупівель не зникли –– вони наявні в Центральній базі даних ProZorro та на електронних майданчиках, але деякі з них не одразу відображаються на порталі. Затримка може бути від кількох годин до кількох днів. Наразі команда розробки ProZorro працює над вирішенням цієї проблеми. Якщо у вас є проблеми з реєстрацією зобов’язань в ДКСУ через не відображення ваших планів, напишіть нам повідомлення на електронну скриньку feedback@prozorro.ua, вказавши номери таких планів».

Незважаючи на те, що новина була оприлюднена на початку місяця, більшість замовників до сьогодні звертаються із запитаннями до редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель» щодо неможливості реєстрації договорів про закупівлю в органах Казначейства у зв’язку з невідображенням річного плану або змін до нього в електронній системі закупівель. З метою вирішення даної проблеми замовнику слід звернутися на електронну пошту ДП «Прозорро» (feedback@prozorro.ua) щодо некоректного відображення. У повідомленні замовник може зазначити наступну інформацію:

Приклад
_________ (зазначити назву установи, організації, підприємства замовника) повідомляє про те, що річний план (або зміни до нього), який оприлюднений нами в електронній системі закупівель __.__.2021 року за номером _________, не відображається / відображається некоректно / відображається не повною мірою (обрати необхідне) в системі ProZorro. У зв’язку з чим Державна казначейська служба України не може перевірити наявність річного плану, що підтверджує проведення процедури закупівлі / спрощеної закупівлі та за результатами якого укладено договір про закупівлю відповідно до пункту 1 частини 2 статті 7 Закону України «Про публічні закупівлі».
Враховуючи викладене вище, просимо надати офіційне підтвердження наявності вищезазначеного річного плану в електронній системі закупівель.
Планування закупівель

Публікації щодо особливостей планування надпорогових та допорогових закупівель

Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО