Перелік корисних посилань щодо закупівлі палива

Олег Підгірський
554
19 Червня 2022
Перелік корисних посилань щодо закупівлі палива
554
19 Червня 2022

Сьогодні в умовах правового режиму воєнного стану кожен другий замовник має потребу в закупівлі пального. Такі закупівлі здійснюють як за допомогою конкурентних закупівель за нормами Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, так і керуючись постановою Кабінету Міністрів України про деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану від 28.02.2022 № 169 (далі — Постанова № 169).

Якщо при здійсненні закупівлі за Постановою № 169 простіше укласти договір відповідно лише до норм Цивільного і Господарського кодексів України, то під час закупівлі за спрощеною закупівлею чи процедурою слід дотримуватись багатьох нюансів. Так, при здійсненні закупівлі за відкритими торгами потрібно врахувати багато ризиків, щоб будь-яка вимога не вважалась дискримінаційною. Багато нюансів є при внесенні змін до договору про закупівлю, укладеного з дотриманням норм статті 41 Закону № 922.

У нижчевикладених статтях кожен читач знайде для себе відповідь на питання, яке його турбує, що стосується закупівлі палива:

Якщо вносите зміни до договору про закупівлю у зв’язку зі збільшенням ціни за одиницю товару не більше 10 %, можете скористатись прикладом додаткової угоди за пунктом 2 частини 5 статті 41 Закону № 922, що розміщений на порталі RADNUK.COM.UA.

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки