Приклад протоколу про відміну переговорної процедури за рішенням Органу оскарження

Ганна Довгая
673
19 Липня 2021
Приклад протоколу про відміну переговорної процедури за рішенням Органу оскарження
673
19 Липня 2021

Антимонопольний комітет України як Орган оскарження з метою неупередженого та ефективного захисту прав і законних інтересів осіб, пов’язаних з участю у процедурах закупівлі, утворює Комісію (комісії) з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель та здійснює інші повноваження, визначені цим Законом та Законом України «Про Антимонопольний комітет України». Рішення Комісії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель ухвалюються від імені Антимонопольного комітету України.

Поява поняття «Комісії» не скасовує наявності Колегії як органу Антимонопольного комітету України. І адміністративні колегії Антимонопольного комітету України, і Комісія (комісії) з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель є органами Антимонопольного комітету України. 

Відповідно до абзацу 2 частини 22 статті 18 Закону, якщо рішення Органу оскарження, прийняте за результатами розгляду Органу оскарження, не було оскаржене до суду, таке рішення має бути виконано не пізніше 30 днів з дня його прийняття Органом оскарження.

Водночас за невиконання рішення Органу оскарження передбачена адміністративна відповідальність за статтею 164-14 КУпАП на керівника замовника в розмірі від 34 000 до 85 000 грн.

Отже, замовник зобов’язаний виконати рішення Органу оскарження не пізніше 30 днів з дня його прийняття Органом оскарження або оскаржити таке рішення до окружного адміністративного суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто...

Переговорна процедура закупівлі

Публіікації щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі: практика, приклади, тощо