Чи можливе продовження строку для укладання договору про закупівлю у «скороченій» переговорній процедурі закупівлі?

Наталія Чабан
433
7 Березня 2021
Чи можливе продовження строку для укладання договору про закупівлю у «скороченій» переговорній процедурі закупівлі?
433
7 Березня 2021

Можливість продовжити строк для укладання договору про закупівлю — одне з нововведень Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон). Наразі частиною 6 статті 33 Закону передбачено, що замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю. У випадку обґрунтованої необхідності строк для укладання договору про закупівлю може бути продовжений до 60 днів. Та чи існує така можливість за результатами застосування переговорної процедури закупівлі та ще й за скороченою? Спробуємо розібратись, спираючись на роз’яснення Мінекономіки.

Частиною 2 статті 40 Закону визначено вичерпний перелік підстав, за наявності яких замовник має право укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі не раніше ніж через 10 днів та не пізніше ніж через 35 днів з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

Водночас статтею 40 Закону передбачено, що в разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини 2 цієї статті, а також у разі закупівлі нафти, нафтопродуктів сирих, електричної енергії, послуг з її передання та розподілу, централізованого постачання теплової енергії, централізованого постачання гарячої води, послуг з централізованого опалення, телекомунікаційних послуг,...

Переговорна процедура закупівлі

Публіікації щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі: практика, приклади, тощо

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель