Особливості підписів екранних документів як для замовників, так і для учасників

Наталія Заєць
1334
5 Серпня 2020
СПЕЦВИПУСК
Особливості підписів екранних документів як для замовників, так і для учасників
1334
5 Серпня 2020

Сфера закупівель  уже доволі давно асоціюється із поняттям електронного документа. У попередніх статтях на порталі RADNUK.COM.UA «Способи підписання документів за допомогою КЕП» та «Як і хто має застосовувати КЕП?» ми розглянули, що саме є електронним документом, як його створити і чим він відрізняється від сканованої копії паперового документа. Проте можемо підсумувати, що майже в усіх темах з питань електронного документообігу автори зазначають неврегульованість багатьох питань. На жаль, система електронних закупівель не виняток, і саме через це дискусії з приводу того, як мають оприлюднювати документи замовники та подавати учасники, триватимуть ще доволі довго. Але в цьому дослідженні ми розглянемо таке поняття, як екранний документ.

Екранний документ

Визначення – екранний документ в Законі України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) немає, але по суті, це форми на сайтах, які ми заповнюємо. Як от, наприклад, оголошення про проведення відкритих торгів, що безоплатно оприлюднюють в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону.

Згадана стаття Закону передбачає, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, установленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю.

При цьому...

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель