Особливості підписів екранних документів як для замовників, так і для учасників

Наталія Заєць
1783
5 Серпня 2020
СПЕЦВИПУСК
Особливості підписів екранних документів як для замовників, так і для учасників
1783
5 Серпня 2020

Сфера закупівель  уже доволі давно асоціюється із поняттям електронного документа. У попередніх статтях на порталі RADNUK.COM.UA «Способи підписання документів за допомогою КЕП» та «Як і хто має застосовувати КЕП?» ми розглянули, що саме є електронним документом, як його створити і чим він відрізняється від сканованої копії паперового документа. Проте можемо підсумувати, що майже в усіх темах з питань електронного документообігу автори зазначають неврегульованість багатьох питань. На жаль, система електронних закупівель не виняток, і саме через це дискусії з приводу того, як мають оприлюднювати документи замовники та подавати учасники, триватимуть ще доволі довго. Але в цьому дослідженні ми розглянемо таке поняття, як екранний документ.

Екранний документ

Визначення – екранний документ в Законі України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) немає, але по суті, це форми на сайтах, які ми заповнюємо. Як от, наприклад, оголошення про проведення відкритих торгів, що безоплатно оприлюднюють в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону.

Згадана стаття Закону передбачає, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, установленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію...

Замовникам

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки